V Španielsku sme inštalovali 55 nabíjacích staníc

Do Španielska sme poskytli 55 nabíjacích staníc, ktoré boli inštalované v oblasti Benidorm.

Čítať viac

Boli sme generálnym partnerom Zlínskej akcie Green Rally

Alternatívne pohonné látky už nemožno ignorovať. Preto aj najväčšia rally akcia na okolí Barum Czech Rally Zlin sa rozhodla počas tejto príležitosti usporiadať aj Green Rally, venované elektromobilom a automobilom s hybridným pohonom.

Čítať viac

Highlighty z Mníchova

Výstava Power2Drive, ktorej sme sa v Mníchove zúčastnili zverejnila dve videá zobrazujúce highlighty z výstavy. V oboch sa prezentovala aj naša firma ejoin!

Čítať viac

Nová funkcia – čítačka EČV

Vraveli sme Vám, že sme v Mníchove predstavili novú funkciu a čoskoro ju predstavíme aj Vám. Toto je ona!

Čítať viac

Výstava Power 2 Drive v Mníchove

Minulý týždeň sme boli na výstave Power 2 Drive v Mníchove. Tu sme, okrem našich produktov, predstavili aj nové funkcie, o ktorých sa aj vy dozviete už čoskoro.

Čítať viac

Vystavovali sme s Teslou!

Začiatkom mája sa v Bratislave konal Autosalón, na ktorom sa predstavilo veľa zastúpení automobilových značiek. Nechýbala ani elektromobilita, a jej líder, Tesla Motors.

Čítať viac

Koniec zneužívaniu nabíjania pri supermarketoch.

Všetci sme to už videli, však? Veľký obchodný reťazec si dá na parkovisko nabíjaciu stanicu a tá je nonstop obsadená taxislužbami alebo obyvateľmi okolitých bytoviek. A to aj keď už majú auto nabité.

Čítať viac

Výstava AMPER 2019 v Brne

Vážení zákazníci,

pred dvoma týždňami sme Vám v Brne predstavili našu radu nabíjacích staníc pre elektromobili. Veľmi nás teší obrovský záujem, ktorý ste o nás prejavili, a verte, že pre Vás máme pripravených ešte veľa nových vychytávok.

Čítať viac